N.T.F.C. Naruto RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish Naruto-based RPG forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jiton no Usui

2 posters
YazarMesaj
Usui

Usui

Jiton no Usui Empty
MesajKonu: Jiton no Usui   Jiton no Usui EmptyC.tesi Ocak 26, 2013 3:34 am

Ad: Usui (Jiton -mıknatıs- elementi genlerinden dolayı Jiton no Usui olarak da bilinir.)

Köy: Kumogakure no Sato

Rütbe: Genin

Element: Raiton (Aynı zamanda Jiton elementini de istiyorum müsaitse)

Kişilik: Çok iyi kalpli, nazik ama insanlarla konuşmayı pek beceremediği için genelde yabani muamelesi gören bir çocuk. Bir ninja olmak için fazla iyi niyetli ve nazik, fakat sevdiklerini korumak için güdülendiğinde hayran kalınacak cesaret emareleri gösterebiliyor. Çalışmanın yeteneği elbet bir gün geçeceğine inandığı için genlerine değil yaptığı idmanlara güvenmek istiyor, bu yüzden her bulduğu boş anda idman yapmaktan geri kalmıyor.

Geçmiş: Kumogakure'nin Jiton kullanıcısı olan klanının bir üyesi olarak doğdu.* Babası bir gemici, annesi ise bir ninjaydı fakat babasıyla evlenince bırakmıştı ninjalığı. Küçük yaşta mıknatıs özellikli çakrasını fark etti ve bunu geliştirmek için annesiyle çalıştı. 12 yaşında akademiden mezun oldu, 2 yıl boyunca ise çok çalıştı ve bu sene Chuunin sınavlarına başvurmayı planlıyor.

Temel Stat Puanları:

Güç (VIT): 15

Çeviklik(AGL): 15

Dayanıklılık(STR): 15

Zeka(INT): 12

Chakra Seviyesi(CL): 9

Chakra Kontrolü(CC): 9
.
El Becerisi (DEX): 9

Jutsu stat puanları:

Ninjutsu: 6
Kenjutsu: 9
Shurikenjutsu:9

Notlar: Jiton kullanıcısı olacak olan klana kayıt yaptırmak istiyorum, bu yüzden * koydum oraya. Ayrıca karakterim Kılıç, Shuriken vs. kullanacak, o yüzden Taijutsu ve Genjutsu yerine Kenjutsu -kılıç- ve Shurikenjutsu -shuriken- tekniklerini koydum. Sorun olmaz umarım.
Masamune
Yönetici
Yönetici

Jiton no Usui Empty
MesajKonu: Geri: Jiton no Usui   Jiton no Usui EmptyC.tesi Ocak 26, 2013 3:41 am

Onaylandı. Ayrıca güzel bir fikir olduğu için bunu ekleyeyim, sadece 3 disiplinle sınırlı kalmasın. Teşekkürler.
http://ntfcrpg.bosforum.net

Jiton no Usui
1 sayfadaki 1 sayfası